Beta verze zdokonaleného Gnosu

Neustále se snažíme pracovat na vývoji aplikace Gnosus tak, abychom ji maximálně přizpůsobili vašim potřebám. V těchto dnech proto spouštíme beta verzi zdokonaleného Gnosu, tj. produktů Bisnode Artemis, Bisnode Arachné a Bisnode Kerberos.

Čerpání zdarma

Abychom vše doladili k maximální spokojenosti, mají naši zákazníci nyní možnost novou podobu aplikace důkladně vyzkoušet prostřednictvím její beta verze na adrese beta-gnosus.bisnode.cz – přihlašovací údaje jsou stejné jako do běžné verze. Ta i nadále zůstane funkční, finální přechod na novou verzi nastane až po jejím důkladném otestování.

Jako poděkování za vyzkoušení a poskytnutí zpětné vazby poskytneme v beta verzi neomezené čerpání v modulech report a vazby, a to až do 1. 3. 2017.

Vaše připomínky nám pomohou

V rámci testování Beta verze se můžete těšit na další nové funkcionality, které budeme postupně přidávat. Nicméně už nyní máte možnost plnohodnotně a nad ostrými daty vyzkoušet práci s novou podobou aplikace. Prostřednictvím formuláře na zpětnou vazbu přímo v aplikaci nám, prosím, pište veškeré připomínky či problémy s užíváním aplikace.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte, prosím, náš zákaznický servis na telefonu +420 274 000 800 nebo e-mailu podpora@bisnode.cz

 

Nové funkce Gnosu

  • Real-time generování obsahu modulů – odstranili jsme aktualizační tlačítko ve všech modulech a upravili chování aplikace tak, že jakákoliv změna v ribbonu se nyní okamžitě projeví ve výstupu modulu. Například práce s vazbami se tak ještě zrychlila. Pokud chcete vygenerované vazby upravit, stačí změnit nastavení vykreslovaných typů změn, hloubku vazeb, či historii a graf se okamžitě vykreslí. Stejně se chovají reporty i monitoring.
  • Rychlejší a přesnější vyhledávání subjektů – optimalizovali jsme přesnost vyhledávacího algoritmu tak, abyste nalezli právě ten subjekt, který hledáte. Vyhledávat podnikatelské subjekty můžete zadáním jejich IČO, názvu, nebo názvu s adresou. Osoby vyhledávejte dle jména a příjmení doplněné adresou či datem narození.
  • Snadnější přizpůsobení obsahu reportů – přidali jsme ukládání podrobností datových bloků v reportu. Jednoduše si tak nastavíte obsah, který Vás v reportu skutečně zajímá. Tuto novinku si můžete vyzkoušet například v bloku Finanční výsledky při změně úrovně na Podrobný. Finanční výsledky pak budou ve všech dalších reportech podrobné.
  • Ochrana proti opakovanému čerpání reportů a vazeb – opakované generování již otevřeného reportu/grafu vazeb v rámci jednoho přihlášení neodečítá jednotku ze zakoupeného limitu.
  • Přepracovaný monitoring a práce se skupinami – po důkladném výzkumu používání jsme se rozhodli přepracovat monitoring a související práci se skupinami tak, aby byla práce v Gnosu lehčí a více intuitivní. Nyní se jednodušeji vytváří skupina, přibyla možnost vyhledat subjekt ve skupině, čímž se rychle zkontroluje, jestli je subjekt monitorován. Z každé skupiny lze udělat monitorovanou skupinu a naopak, čímž jsme připravili prostředí pro práci se skupinami v nadcházejícím modulu Portfolio.
  • Přehlednější datové bloky – upravili jsme podobu některých datových bloků tak, aby se Vám s nimi lépe pracovalo. Například u finančních výsledků či finanční analýzy můžete vidět položky za více let a rychleji tak číst trend vývoje jednotlivých položek. Ve vývoji skóringového hodnocení se nově zobrazuje až 6 posledních stupňů, čímž snadněji odhalíte výkyvy v bonitě firmy.

 

Autoři: Vladimír Melichar, Jan Murin, Jiří Horčička, Miloš HanákJan Bockstefel
Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).