Nová verze aplikace Gnosus

Po měsíci intenzivního testování beta verze Gnosu 2.0 a sběru podnětů od našich uživatelů byla nová verze dokončena a v průběhu 31. 3. 2017 nasazena na adrese https://gnosus.bisnode.cz. Na této adrese tak poběží již pouze Gnosus 2.0 – změny se týkají produktů Bisnode Artemis, Arachné a Kerberos.

Věříme, že v novém Gnosu využijete všechny nové funkcionality, které jsme pro vás připravili tak, aby práce s aplikací byla stále maximálně přínosná.

Zároveň bychom chtěli poděkovat všem uživatelům, kteří se účastnili testování a posílali nám své připomínky. Prostřednictvím formuláře na zpětnou vazbu nám, prosím, i nadále posílejte veškeré připomínky či problémy s užíváním aplikace!

 

Nové funkce Gnosu

  • Real-time generování obsahu modulů. Odstranili jsme aktualizační tlačítko a upravili chování aplikace tak, že jakákoliv změna v ribbonu se nyní okamžitě projeví ve výstupu všech modulů. Například práce s vazbami se tak ještě zrychlila. Pokud chcete vygenerované vazby upravit, stačí změnit nastavení vykreslovaných typů změn, hloubku vazeb, či historii a graf se okamžitě vykreslí. Stejně se chovají i reporty a monitoring.
  • Rychlejší a přesnější vyhledávání subjektů. Optimalizovali jsme vyhledávací algoritmus tak, abyste nalezli právě ten subjekt, který hledáte. Vyhledávat podnikatelské subjekty můžete zadáním jejich IČO, názvu, nebo názvu s adresou. Osoby vyhledávejte dle jména a příjmení doplněné adresou či datem narození.
  • Snadnější přizpůsobení obsahu reportů. Přidali jsme ukládání podrobností datových bloků v reportu. Tuto novinku si můžete vyzkoušet například v bloku Finanční výsledky při změně úrovně na Podrobný. Finanční výsledky pak budou ve všech dalších reportech podrobné. Jednoduše si tak nastavíte obsah, který vás v reportu skutečně zajímá.
  • Ochrana proti opakovanému čerpání reportů a vazeb. Opakované generování již otevřeného reportu/grafu vazeb v rámci jednoho přihlášení neodečítá jednotku ze zakoupeného limitu.
  • Přepracovaný monitoring a práce se skupinami. Po důkladném výzkumu používání jsme se rozhodli přepracovat monitoring a související práci se skupinami tak, aby byla práce v Gnosu lehčí a více intuitivní. Nyní se snadněji vytváří skupina, přibyla možnost vyhledat subjekt ve skupině, čímž se rychle zkontroluje, jestli je subjekt monitorován. Z každé skupiny lze udělat monitorovanou skupinu a naopak.
  • Přehlednější datové bloky. Upravili jsme podobu některých datových bloků tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo. Například u finančních výsledků či finanční analýzy můžete vidět položky za více let a rychleji tak číst trend vývoje jednotlivých položek. Ve vývoji skóringového hodnocení se nově zobrazuje až 6 posledních stupňů, čímž snadněji odhalíte výkyvy v bonitě firmy.

 

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte, prosím, svého konzultanta nebo náš zákaznický servis.

 

 

Autor: Jan Bockstefel

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).