Hodnoty a vize

U nás v Bisnode máme všichni společný cíl: umožňujeme našim klientům uskutečňovat správná rozhodnutí. K dosažení takového cíle potřebujeme zaměstnance, kteří jsou nadšení, do práce zapálení a sdílejí svoje myšlenky a postřehy. Rozjeďte svou kariéru právě u nás.

1. Nasloucháme našim zákazníkům
Nejlepším způsobem, jak uspokojit naše zákazníky, je pozorně naslouchat jejich potřebám a následně dodat to pravé řešení.

2. Jednáme profesionálně
Když využíváme náš plný odborný potenciál, rozvíjíme ta nejlepší řešení a konkurence nemá šanci.

3. Vždy používáme kvalitní data
Data jsou zásadní pro to, co děláme. Naším cílem je poskytovat co nejpřesnější údaje o trhu.

4. Než dodáme produkt, analyzujeme
Abychom mohli klientům dodat informace, které jim umožní se správně rozhodovat, musíme data nejdřív dokonale analyzovat.

5. Zajišťujeme postřehy a odpovědi
Naši zákazníci potřebují odpovědi a postřehy, a to je přesně to, co jim poskytujeme díky našemu rozsáhlému zpracovávání velkého množství dat z různých zdrojů.

6. Data integrujeme na různých styčných bodech
Tím zjednodušujeme našim zákazníkům život. Tedy alespoň ten pracovní.

7. Naše slovo platí – sliby plníme
Víme, že důvěra je předpokladem úspěchu. Aby nám zákazníci mohli věřit a na naše data se spolehnout, jednáme vždy zodpovědně a hodnověrným způsobem.

8. Jsme otevření
Naše společnost je plná chytrých lidí, kteří jsou ochotni podělit se o své znalosti, zkušenosti a nápady. Spolupracujeme spolu a všechno je tedy jednodušší a zábavnější.

9. Společně to dokážeme
Pamatujme na to, že nic není nemožné. Máme vše, co potřebujeme k dosažení velkých cílů. Jen s pomocí všech našich kolegů můžeme realizovat naši vizi světa. Světa, kde lidé berou osud do svých rukou.

10. Umožňujeme uskutečňovat správná rozhodnutí

 

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).