Partneři

apo_logo

Asociace profesionálních obchodníků (APO) je nezávislá nezisková organizace sdružující členy, kteří se profesionálně zabývají obchodní činností v roli obchodníků, manažerů nebo podnikatelů, nebo se zajímají o tuto profesi či obor. Hlavním cílem APO je zvyšovat kvalitu jejich práce a umožnit sdílení jejich profesních zkušeností. V rámci Klubu KAM Asociace profesionálních obchodníků (APO) pořádáme pravidelná odborná setkání se zajímavými tématy a hosty.


logo_ipsos

Ipsos

Přední agentura pro výzkum trhu a veřejného mínění v České republice. Našim klientům pomáháme dělat ta nejlepší rozhodnutí již více než 20 let.

Jsme partnerem – Naším cílem je váš růst a podpora vašeho businessu.

Jsme komplexní agentura – Poskytujeme komplexní služby v oblasti výzkumu trhu a veřejného mínění včetně poradenské a konzultační činnosti.

Jsme specialisté – Rozumíme vašemu sektoru podnikání. Naše služby poskytujeme pro klienty ze všech odvětví a segmentů businessu.


logo_MKTI

Marketingový institut se zabývá vším, co mohou dnes využít marketéři k tomu, aby pomohli svým společnostem k růstu a rozvoji. Bojujeme proti tomu, aby byl marketing vnímán jako komunikace, chceme, aby bylo jasné, že to je stěžejní a síla určující co, komu, kudy, za kolik a jak nabízet a prodávat. Hodně proto stavíme na přesných datech a jasných ukazatelích, nejnovějších business modelech a obchodních trendech.

Zajímáme se o cesty a nástroje, jak pomoci obchodu, umožňujeme marketérům  vzdělávat se, vyměňovat si zkušenosti a rozvíjet svoje schopnosti, inspirovat se od těch nejlepších z oboru a především kultivovat celou oblast marketingu u nás – naším cílem je spojit svět marketingu.

 

 


skills_logo

Skills – vzdělávací a poradenská společnost s dlouhou tradicí, zaměřená na intenzivní trénink soft skills. Nabízíme nejen komplexní rozvojové programy v oblasti manažerských, obchodních a interpersonálních dovedností, ale také jednotlivé rozvojové kurzy na míru konkrétním potřebám společnosti. Postupem času se naše aktivity rozrostly o oblast poradenství, personální diagnostiky a externího dlouhodobého řízení obchodních týmů. Spolupráce s klienty je různorodá a snažíme se slyšet a vnímat skutečné potřeby a příležitosti růstu našich klientů.


SolusSOLUS, zájmové sdružení právnických osob, přispívá v rámci tzv. odpovědného úvěrování k prevenci předlužování spotřebitelů, k prevenci růstu počtu dlužníků v prodlení, ke zvyšování vymahatelnosti stávajících dluhů po splatnosti a rovněž ke snižování potenciální finanční ztráty věřitelů. Díky informacím z více ekonomických sektorů poskytuje sdružení SOLUS komplexní, a na českém trhu unikátní pohled na platební morálku klientů členských společností.

Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).