Blumenbecker Prag s.r.o.

Vyjádření klienta | 31. 7. 2017

Po udělení prvního a druhého certifikátu AAA od firmy BISNODE CZ jsme bohužel zjistili, že tato ocenění stability a důvěryhodnosti naší společnosti se adekvátně neprojevila ve zvýšeném zájmu o spolupráci ze strany stávajících, nebo i budoucích obchodních partnerů. Důvodem bylo malé povědomí mezi našimi partnery, co vlastně toto ocenění od významné ratingové společnosti, kterou BISNODE zcela nepochybně představuje, pro bezproblémové partnerství s naší firmou znamená. Teprve v roce 2016 a 2017 se objevila „poptávka“ po takové certifikace ze strany našich jak stávajících, tak  několika nových klientů.  Byli jsme rádi, že i pro tyto roky jsme ocenění AAA od firmy BISNODE obhájili, a tak i získali několik nových zákazníků. I proto máme dojem, že povědomí o činnosti a hlavně udělovaných certifikátech, doprovázených vždy velmi detailní analýzou „proč a za co“, mezi veřejností stoupá a získává na váze při rozhodování firem, s kým popř. navázat spolupráci při řešení projektů.

Dipl.-Ing. Jan Svárovský
Marketing Manager

Poskytnutá řešení

CZECH Stability Award

O klientovi

BLUMENBECKER Prag působí od svého vzniku v roce 1991 na českém a zahraničním trhu jako jedna z významných firem v oblasti inženýring elektro, průmyslové automatizace a pohonůSouvisející produkty

Produkt

Bisnode CZECH Stability Award

Silný nástroj pro komunikaci úspěchu společnosti nejen pro obchodní partnery a zákazníky, ale i pro zaměstnance, investory, vlastníky, či konkurenci.

Více informací
Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).