Carl Stahl & spol, s.r.o.

CarlStahlLogo

Vyjádření klienta | 7. 7. 2015

Bisnode Artemis používáme k prvotnímu prověření nového zákazníka, kdy zjišťujeme jeho stabilitu a platební chování. Využíváme jej také u stávajících zákazníků, se kterými uzavíráme nové zakázky, abychom zjistili, zda nám realizaci budou schopni uhradit. V případě potřeby upravujeme podle jejich finanční situace platební podmínky ve smlouvě. V několika případech se nám stalo, že jsme zjistili zákazníkovu finanční nestabilitu a díky Artemis jsme již ušetřili několik set tisíc v pohledávkách a jejich následném právním řešení.

Lenka Rudová
Finanční managerka

Cíl

Prevence kreditního rizika. Podklady pro správné transakční rozhodnutí.

Poskytnutá řešení

Artemis

O klientovi

Firmu Carl Stahl & spol, s.r.o. založil v roce 1880 Jakob Stahl. V současnosti disponuje více než šedesáti pobočkami na pěti kontinentech světa.

Svým zákazníkům poskytujeme komplexní služby v oblasti lanové, zdvíhací, bezpečnostní a vázací techniky. Na českém trhu působíme od roku 1994, naše pobočky můžete navštívit v Praze a ve Slavkově u Brna. Veškeré aktivity společnosti jsou založené na poskytování kvalitních služeb, spolehlivosti a serióznosti budovaných vztahů a aktivním řešení činností na základě rozsáhlého know-how.Související produkty

Produkt

Bisnode Artemis

 

Umožňuje podrobně prověřit obchodní partnery v ČR a SR a identifikovat ty, se kterými se nevyplatí spolupracovat.

Více informací
Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).