Centrum pro regionální rozvoj ČR

logotyp Centrum pro regionální rozvoj ČR

Vyjádření klienta | 22. 2. 2011
Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj ČR (CRR ČR) je dlouholetým uživatelem databází firmy Bisnode Česká republika, a.s. Ke své práci využívá zejména databázi firem Albertina. Kvalitní obsah a široký záběr zpracovávaných informací tohoto produktu umožňuje pracovníkům poskytovat lepší a komplexnější služby jak svým klientům, tak partnerům z celoevropské sítě EEN.

Petra Šmídová
Enterprise Europe Network při CRR ČR

Cíl
Databáze slouží jako základ pro vyhledávání a filtrování ekonomických subjektů v Regionálním Informačním Servisu RIS, který CRR ČR na internetu bezplatně provozuje. Dále je využívána pro poskytování doplňkových rešerší pro podnikatelské subjekty v ČR i zahraničí v rámci sítě Enterprise Europe Network.

Poskytnutá řešení
Databáze firem Albertina CZ

O klientovi
Základním cílem všech činností CRR ČR je pomoci úspěšně realizovat projekty schválené ke spolufinancování z prostředků EU, a tak zajistit maximální využití prostředků poskytnutých České republice z fondů EU. CRR ČR zajišťuje monitorovací a informační systémy pro implementaci programů spolufinancovaných z fondů EU v ČR. Je hostitelskou organizací pro jedno z pracovišť Enterprise Europe Network – celoevropské sítě zaměřené na poskytování podpůrných služeb a informací pro rozvoj inovačního podnikání.Související produkty

Produkt

Bisnode Albertina

 

Databáze všech firem a institucí v České a Slovenské republice pro obchod a marketing.

Více informací
Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).