Portaflex s.r.o.

logotyp Portaflex s.r.o.

Vyjádření klienta | 11. 2. 2011
Tímto chci Bisnode, jménem celé naší společnosti, poděkovat za poskytované služby, které již řadu let využíváme. Sledování platební kázně podnikatelských subjektů, jež s námi spolupracují či nás osloví, využíváme hojně při každodenní pracovní činnosti. Vaše produkty jsou nápomocny k tomu, abychom se vyhnuli platebním sporům, mnohdy je také úspěšně řeší.

V letošním roce začínáme spolupracovat v oblasti vymáhání pohledávek. Je pravděpodobné, že splní-li tato Vaše služba naše očekávání, upravíme firemní strategii postupu při vymáhání dluhů. Velmi si ceníme i vývoje databáze Albertiny a to zejména v oblasti zařazování činností firem. Selekce potencionálních odběratelů je opravdu důležitá a jsme rádi, že na to pamatujete.

Těšíme se ze spolupráce s Vámi, a to zejména proto, že Vaše společnost patří na trhu s obdobnými službami k těm nejlepším. Přeji Vám mnoho úspěchů.

Aleš Ďásek
jednatel

Cíl

  • Průběžné hledání nových potencionálních klientů pro prodejní tým.
  • Eliminace vzniku pohledávek, poznání ekonomické situace nového klienta.
  • Monitorování negativních změn u stávajících klientů.

 

Poskytnutá řešení
Lustrátor, databáze firem Albertina CZ a SK, Řešení pohledávek a členství v prestižním Registru solventních firem

O klientovi
Společnost Portaflex s.r.o. vyrábí protiprůvanové plastové clony a kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC. Pro tyto výrobky zajišťuje dodávku, montáž a servis. Nabízí široký sortiment plastových materiálů pro stavebnictví a reklamu. Dodává kování pro posuvná vrata a nesené brány. Jednotlivé prvky lze také využít i pro pojezdové dráhy, kabelové vozíky, pohyblivé reklamní panely či jiné aplikace.Související produkty

Produkt

Bisnode Albertina

 

Databáze všech firem a institucí v České a Slovenské republice pro obchod a marketing.

Více informací
Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).