TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.

toitoi-logoVyjádření klienta | 15. 3. 2016

Produkt firmy Bisnode používáme k prověření platební morálky zákazníků a k monitorování insolvenčních řízení dlužníků. K zakoupení přístupů do programu Artemis jsme se rozhodli pro jednoduchost ovládání, přehledné zobrazení požadovaných informací a také proto, že jeden program mohou používat pracovníci různých oddělení.

Ing. Jana Antonová
Finanční ředitel

Cíl

Spolupráci s firmou Bisnode chceme dále rozvíjet v rámci jejich projektu sledování platební morálky ekonomických subjektů. Věříme, že tímto můžeme částečně přispět ke kultivaci tuzemského podnikatelského prostředí.

Poskytnutá řešení

Artemis Premium

O klientovi

TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. poskytuje od roku 1993 sanitární služby, pod které patří zejména pronájem mobilních toalet, kontejnerů a oplocení. Společnost má celorepublikovou působnost díky vlastní pobočkové síti. Od svého vzniku má společnost vedoucí postavení na trhu mobilních toalet. Společnost je členem německého nadnárodního koncernu ADCO. V letech 2013 – 2015 získala společnost nejvyšší ocenění Czech Stability Award: AAA – Excelentní.Související produkty

Produkt

Bisnode Artemis

 

Umožňuje podrobně prověřit obchodní partnery v ČR a SR a identifikovat ty, se kterými se nevyplatí spolupracovat.

Více informací
Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).