VSK Profi, s.r.o.

logotyp VSK Profi, s.r.o.

Vyjádření klienta | 18. 10. 2012
Se společností Bisnode spolupracujeme již několik let a aktivně využíváme většinu nabízených finančních, ekonomických a marketingových služeb. Spolupráce pomáhá naší firmě řešit případná obchodní rizika z hlediska platební morálky zákazníků, zvyšuje naši image a důvěryhodnost při vyjednávání obchodních podmínek se zahraničními dodavateli a výrazně napomáhá v oblasti marketingu. Mnoho z nabídek firmy Bisnode Česká republika, a.s. nás mile překvapilo a díky tomu spolupráci s takovým partnerem velice oceňujeme a v jeho nabídce nacházíme stále více inovativních řešení, které pro naši obchodní činnost aktivně využíváme.

Luboš Fistr
ředitel pro rozvoj společnosti

Cíl

  • Výrazně lepší představa o bonitě našich zákazníků snižující na minimum riziko vzniku nedobytných pohledávek.
  • Zefektivnění marketingu a práce obchodního týmu.
  • Lepší důvěryhodnost naší firmy pro dodavatele.
  • Efektivní kontaktování zákazníků, uvádění novinek na trh a plánování nových projektů.

 

Poskytnutá řešení
Databáze firem Albertina CZ a SK, členství v Registru solventních firem, ratingové mezinárodní Ocenění AA, využívání Direct Mailingu a telemarketingových služeb.

O klientovi
Společnost VSK Profi, s.r.o. je předním velkoobchodem v oblasti techniky stlačeného vzduchu – kompresory, potrubní rozvody, hadice, koncovky, automatizační technika, pneumatické nářadí. Firma dodává své zboží na území České a Slovenské republiky a portfolio zákazníků tvoří více než 2 000 obchodních, řemeslnických a výrobních průmyslových podniků.Související produkty

Produkt

Bisnode Albertina

 

Databáze všech firem a institucí v České a Slovenské republice pro obchod a marketing.

Více informací
Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).