ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o.

Vyjádření klienta | 17. 5. 2016

zdemar_logo_600Využíváme produkty Artemis Gnosus a zahraniční kreditní zprávy D&B. U obou oceňujeme on-line přístup k informacím. Portál produktu Gnosus je přehledný a získaný report poskytuje objektivní náhled na prověřovanou společnost. Systém pro získávání zahraničních zpráv D&B není až tolik přívětivý, nicméně generovaný report plně  splňuje naše požadavky a poskytuje potřebné informace.

Jiří Petrásek
Správce pohledávek

Cíl

Služby společnosti Bisnode využíváme k prověřování nových i stávajících zákazníků. Cílem je eliminovat riziko vzniku nedobytných pohledávek a získat ucelený přehled, hodnocení a informace o klientovi. Prověření zákazníka produkty společnosti Bisnode jsme zavedli jako jednu ze základních podmínek pro vznik nového obchodního vztahu, což se ve výsledku plně osvědčilo.

Poskytnutá řešení

Artemis, Zahraniční kreditní zprávy D&B

O klientovi

Spediční firma ZDEMAR byla založena v roce 1996 a od roku 1997 poskytuje své služby jako společnost s ručením omezeným. Hlavním oborem činností je od vzniku společnosti poskytování dopravních služeb v oblasti tuzemské a mezinárodní přepravy volně ložených komodit do většiny evropských zemí. V rámci zvyšování konkurenceschopnosti na trhu jsme rozšířili nabídku našich služeb o přepravy paletovaného, kusového, tekutého a nadměrného zboží.Související produkty

Produkt

Bisnode Artemis

 

Umožňuje podrobně prověřit obchodní partnery v ČR a SR a identifikovat ty, se kterými se nevyplatí spolupracovat.

Více informací

Produkt

D&B BIR – Kreditní zprávy

 

Posouzení finančního zdraví firmy, její stability a ověření, zda je možné firmě poskytnout úvěr, či začít oboustranně prospěšnou spolupráci.

Více informací
Tento web používá soubory cookie. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním (více informací).