Kdo je skutečným vlastníkem Vašeho obchodního partnera?

Neztrácejte zbytečně čas a peníze, abyste zjistili pravdu!


Kdo je skutečným vlastníkem Vašeho obchodního partnera?

Nechte ten úkol na nás

Data agregujeme a propojujeme na mezinárodní úrovni. Nechte nás využít technologie, abychom Vám poskytli data připravená k použití. Ušetříme Vám čas a budete se moci soustředit na důležitější úkoly.

Dun & Bradstreet
poskytuje detailní znalosti skutečného vlastnictví. Prohledávání více zdrojů, ověřování dat, porovnávání záznamů, snižování falešných poplachů, předběžná analýza a mnoho dalšího - to vše přenechte nám.

Pomůžeme Vám!

Pomáháme tisícům regulovaných společností vypořádat se s právními požadavky. Snižte počet svých zdrojů a vyhněte se regulačním pokutám. Zajistěte soulad s předpisy proti praní peněz a dalšími předpisy. Potřebujete více informací? Vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme kontaktovat.

Přečtěte si naši Privacy Policy

Nebo nám zavolejte: 

+420 274 000 600

Identifikace skutečného vlastníka je nejdelší částí procesu registrace zákazníka nebo dodavatele. Zároveň také spotřebovává velké množství zdrojů.

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik to stojí?


Ztráta času

Identifikace konečných vlastníků může trvat až 7 pracovních hodin na jednu prověřovanou společnost.


Skryté náklady

Ztracené obchodní příležitosti způsobené odmítnutými obchody, podrážděným personálem a mnohem více.


Riziko pokuty

Můžete si být jisti, že regulační orgán bude považovat Vámi provedená opatření za dostatečná?

Jak se vypořádat s hlavními výzvami?

Musíte identifikovat skutečného vlastníka obchodních partnerů a udržovat data aktuální.


Oficiální registry nestačí

Založení procesů pouze na oficiálních registrech nemusí být dostatečné. Co můžete udělat, abyste zůstali v bezpečí a vyhnuli se pokutám?


Majitelé se často mění

Kontrola obchodního partnera před zahájením spolupráce je jen začátek. Jak sledovat důležité změny v průběhu času?


Další požadavky přijdou

Regulační tlak roste, což znamená, že přicházejí další úkoly. Můžete ale počítat s dodatečnými zdroji?

Zasloužíte si mít:

Konzistentní globální data, kterým můžete věřit.

Systematický přístup k průzkumu a dokumentaci
skutečných vlastníků, který zároveň zajistí dodržení předpisů compliance.

Jednoznačnost, efektivitu a přesnost - s aktualizacemi v reálném čase
a monitoringem skutečných vlastníků.

Podívejte se, jak Vám můžeme pomoci.

Data Dun & Bradstreet o UBO obsahují více než 150 milionů propojení a poskytují přehled o korporátních entitách a skutečných vlastnících s výpočtem až 0,01% - včetně korporátních příjemců a jednotlivců až po UBO. Dun & Bradstreet Data Cloud uchovává aktivní obchodní informace o 130 milionech akcionářů a více než 420 milionech obchodních záznamů ve více než 200 zemích. Vaše podnikání tak bude těžit z jasného přehledu a informací o rizicích v UBO - poskytovaných rychlým a bezproblémovým způsobem.

Použijte největší globální obchodní databázi ke kontrole společností a jednotlivců, kteří ovládají vašeho zákazníka nebo dodavatele.

Obohacujeme získaná data z registrů po celém světě prostřednictvím našich analytik, včetně informací o právní formě, předmětu podnikání, obchodních aktivitách a kódů zemí, abychom podpořili rozhodování o náležité péči založené na riziku.

 

Skutečnou výzvou je zjistit, jak sledovat informace o UBO, aniž byste obětovali účinnost a zvyšovali náročnost zpracování. Informace o UBO je problematické vypočítat a ještě obtížněji se udržuje. Monitoring se často provádí prostřednictvím pravidelných kontrol, kdy organizace začínají každý rok od nuly.
Díky monitoringu UBO od Dun & Bradstreet budete dostávat automatická upozornění, pokud dojde ke změnám ve strukturách UBO vašich zákazníků, dodavatelů a dalších třetích stran. Umožňuje vám převzít kontrolu a být proaktivní ve správě změn.

Další informace o konečném vlastnictví a funkci monitoringu naleznete v přiložených materiálech.

Dun & Bradstreet nabízí vizualizaci pro analýzu vlastnictví. Uživatelé tak mohou snadno porozumět složitým vztahům. V našich nástrojích zobrazujeme vlastnickou strukturu společnosti. Vizualizace také poskytuje různé možnosti pro zobrazení hierarchie společnosti a komplexních propojení.

 

Zajistěte si jednotné přístupové místo k informacím a nástrojům pro snadnější průzkum a rozhodování o dodržování předpisů compliance. Naše řešení vám umožní projít celým procesem registrace nového partnera během několika minut.

Identifikace a ověření společnosti

Jasně identifikujte své globální obchodní partnery, společnosti a vedoucí pracovníky. Získáte kompletní informace o společnosti. Dodáme grafy trendů poskytující přehled všech informací o rizicích. Kromě toho vám přineseme další podrobnosti o majetku společnosti, jejích představitelích a historii.

Konečné vlastnictví & propojení firem

Ověřujte snadno a rychle globální a složité podnikové hierarchie, většinové nebo menšinové účasti ve stejné zemi nebo na jiném kontinentu. Nahlédněte do zákulisí svého obchodního partnera a identifikujte skutečné vlastníky v celé jeho podnikové struktuře.

Globální sanční seznamy, PEP, nežádoucí média

Jakmile budete mít identifikovány konečné vlastníky a vedoucí pracovníky společnosti, budete moci tyto jednotlivce i celé subjekty porovnat s více více než 700 mezinárodními sankčními seznamy a 1,8 milionu politicky exponovaných osob (PEP).

Ukládejte výsledky & monitorujte změny

Zaznamenejte cestu dotazu a výsledky kontroly online, s časovým razítkem dotazu. Historické dokumenty jsou vždy přístupné v rámci archivu reportů. Monitorujte společnosti a dostávejte notifikace, pokud dojde ke změně některého z důležitých datových prvků.

 

Data, a ve větší míře automatizace, mohou týmům zajišťujícím dodržování předpisů umožnit čelit rostoucím výzvám a zároveň chránit a dokonce přinést přidanouu hodnotu pro podnikání. Potenciál těchto technologií je však pro mnohé v tomto odvětví nový a vcelku pochopitelně může mnohým připadat nepovědomý.
 
Dun & Bradstreet umožňuje automatizaci poskytováním dat prostřednictvím více kanálů, včetně moderních, rychlých a efektivních řešení API.
 
Promluvte si s Dun & Bradstreet o tom, jak by automatizace mohla snížit náročnost vašeho řízení rizik.

Co na problematiku UBO říkají naši experti?

Zhlédněte záznam webináře, ve kterém naši odborníci vysvětlují všechny podrobnosti.

Přejít na záznam

(31 min, anglicky, EN/CS titulky)

Pomůžeme Vám najít to správné řešení pro vaše potřeby

Jsme odborníci na data a analytiku a rádi pomůžeme i Vaší firmě se zvýšením obchodní výkonnosti. Vyplňte své kontaktní údaje a my se Vám ozveme.

Přečtete si naši Privacy Policy