O Bisnode

Umožňujeme uskutečňovat chytrá rozhodnutí

Umožňujeme přijímat správná a chytrá obchodní rozhodnutí

V neustále se měnícím světě digitálních informací vidí někteří výzvy a omezení. My vidíme nekonečné množství příležitostí druhým pomoci. 2 100 odborníků společnosti Bisnode se každý den snaží interpretovat, zkvalitňovat a pochopit údaje, které jsou základem pro přijímání obchodních rozhodnutí ze strany našich klientů. Společnost Bisnode pomáhá zjednodušovat každodenní život tak, že denně vypracovává tisíce dokumentů, které jsou zásadní pro procesy rozhodování, určené pro společnosti, vládní agentury, obce a další organizace.

S užitím kvalitních dat od Bisnode můžete přijímat správná a chytrá obchodní rozhodnutí, která zvýší ziskovost vašeho podniku a pomohou rozvíjet vaše podnikání. Společnost Bisnode nabízí mnoho specifických řešení pro ty, kdo se chystají učinit důležitá obchodní rozhodnutí:

  • Zajistěte si růst svého podnikání díky těm správným informacím zásadním pro přijímání obchodních rozhodnutí
  • Optimalizujte svá rizika díky přesným analýzám
  • Zvyšte přesnost informací v oblasti marketingu

Díky řešením od Bisnode máte zajištěn neustálý přístup k aktuálním informacím a budete se moci rozhodovat na základě správných údajů.

Více informací

Bisnode experti na smart data

Jsme odborníci na chytrá data

Specializujeme se na vytváření velmi kvalitních obchodních, ekonomických a tržních informací, které vám pomohou učinit ta správná a chytrá rozhodnutí. Působíme v 18 evropských zemích, a ve spolupráci s naším strategickým partnerem, společností Dun & Bradstreet, poskytujeme kvalitní lokální a globální data společnostem, vládním organizacím a obcím.

Více informací

Bisnode zákazníků rozhodnutí za pomoci inteligentních dat

Naši zákazníci přijímají rozhodnutí na základě chytrých dat

Spektrum našich zákazníků sahá od vládních agentur, přes malé a střední podniky až po velké globální skupiny společností. Jedná se o klienty působící v různých oblastech, např. bankovnictví a financí, ve veřejném a soukromém sektoru, realit, pojišťovnictví, maloobchodu a výroby. Všichni mají ale jedno společné – údaje jsou pro ně hnací silou a svá obchodní rozhodnutí zakládají na chytrých údajích.