Co děláme

Zjednodušujeme našim zákazníkům jejich obchodní rozhodnutí

Bisnode umožňuje přijímat správná a chytrá obchodní rozhodnutí

Jsme odborníky na velmi kvalitní data

Každý někdy potřebuje pomoc, když se má rozhodnout. Specializujeme se na přeměnu ekonomických, obchodních a tržních údajů na přínosné poznatky, které našim zákazníkům usnadňují přijímat ta správná a chytrá obchodní rozhodnutí. Zjišťujeme, co naši zákazníci potřebují, a poskytujeme jim přesné a relevantní údaje, podle kterých se mohou rozhodnout. 

Každý den vytvářejí spotřebitelé, organizace a firmy ohromné množství údajů. Jen za poslední dva roky vzniklo 90 procent veškerých dat na Světě. My v Bisnode využíváme pouze údaje té nejvyšší kvality. Máme také potřebné znalosti k tomu, abychom je dokázali zkombinovat s údaji od našich zákazníků a vytvořili informace, které by jinak nebylo možné najít.

Máme přístup k obrovskému množství údajů na místní i celosvětové úrovni a díky našim analytickým schopnostem umíme abstraktní data přeměnit na taková, která našim zákazníkům ulehčí rozhodování. Dokážeme interpretovat velké množství dat a nalézt mechanismy a trendy, které ostatní nevidí. Nabízíme také jasné odpovědi a poznatky, díky kterým mohou naši zákazníci jednat s jistotou.

Naši analytici jsou odborníci, jenž jsou schopní zachytit nové trendy, struktury a chování spotřebitelů, jakmile se objeví. Poskytujeme fakta, odpovědi a poznatky, které pro naše zákazníky představují informace potřebné pro přijímání sebevědomých obchodních rozhodnutí. Ale naše práce nekončí pouhým předáním takových důležitých informací. Navíc zajišťujeme, aby tyto informace byly začleněny do každodenních pracovních postupů a byly k dispozici v tu správnou chvíli, na tom správném zařízení a byly prezentovány tak, aby byly jasné a snadno srozumitelné.

Chceme, aby bylo rozhodování snadné. Proto neustále rozvíjíme nové způsoby, jak našim zákazníkům umožnit přístup k údajům důležitým pro přijímání obchodních rozhodnutí, jež potřebují. Využitím nových technologií můžeme tyto informace uložit do počítačů, telefonů nebo systémů našich zákazníků, aby k nim měli přístup odkudkoli na světě.

Jak vám mohou naše kvalitní data pomoci učinit správná a chytrá obchodní rozhodnutí

Zdroje dat, datové formáty a zabezpečení

Zdroje dat, datové formáty a zabezpečení

Pracujeme s obrovským množstvím údajů a tuto naši odpovědnost bereme vážně.

Společnost Bisnode každý den zpracovává ohromné množství dat. Synchronizujeme informace ze stovek zdrojů a prostřednictvím našeho partnera, globální společnosti Dun and Bradstreet, máme rovněž přístup do nejobsáhlejší databáze firem na světě.  

Údaje můžeme čerpat celkem z 2 000 oficiálních zdrojů a analyzujeme je podle potřeb našich klientů. Všechny informace zpracováváme a analyzujeme v souladu s několika pravidly pro přijímání obchodních rozhodnutí. Pro nás je zásadní a zároveň samozřejmé ochránit důvěrné informace našich klientů a zacházet s citlivými údaji bezpečně.

Smart data

Smart data

Měníme velké objemy dat na chytrá data

Každý den se po celém světě vyprodukuje 2,5 exabajtů dat. Pro jednotlivce, podnikatelský sektor a společnost jako takovou představuje toto enormní množství informací zlatý důl – ale zároveň je stále těžší se v nich vyznat a orientovat. V Bisnode procházíme a čistíme rozsáhlé objemy dat a měníme je na smart data. To znamená, že z nepřeberného množství údajů, které každý den vznikají, vybíráme ty nejlepší a ve správný čas poskytujeme ty správné údaje a ty správné analýzy.

Díky tomu umožňujeme našim zákazníkům přijímat správná a chytrá obchodní rozhodnutí a posouvat jejich podnikání kupředu. Až v tomto okamžiku se z velkých objemů dat stávají chytrá data.

Naše partnerství s Dun & Bradstreet

Naše partnerství s Dun & Bradstreet

Přístup k ekonomickým informacím o firmách z celého světa

Globální síť Dun & Bradstreet obsahuje informace o více než 265 miliónech firem ze 240 zemí. Společnost Dun & Bradstreet shromažďuje informace ze 30 000 oficiálních zdrojů a každý den provádí 5 miliónů aktualizací. Jako zákazník společnosti Bisnode máte přístup do celé této sítě a zároveň můžete ke svému prospěchu využívat naše lokální znalosti a kompetence.

Více informací o Dun & Bradstreet