Naše partnerství s DUN & BRADSTREET

Kvalitní data pro mezinárodní obchod

Přístup k ekonomickým informacím o firmách z celého světa

Přístup k ekonomickým informacím o firmách z celého světa

Kvalitní data pro společnosti, které podnikají na mezinárodní úrovni

Společnost Dun & Bradstreet obsahuje informace o více než 265 miliónech firem z 240 zemí světa. Společnost shromažďuje informace ze 30 000 oficiálních zdrojů a každý den provádí 5 miliónů aktualizací. Díky tomu je předním poskytovatelem velmi kvalitních a přesných obchodních informací. Jako náš klient budete mít zajištěn přístup do této sítě a zároveň budete moci ke svému prospěchu využívat naše lokální znalosti a kompetence.

 

GettyImages-491486796.jpg

Prostřednictvím naší strategické spolupráce s Dun & Bradstreet máte přístup k mezinárodním informacím o všem důležitém, mimo jiné o rizicích, dodavatelích, řízení a realizaci cíleného marketingu, CRM (řízení vztahů se zákazníky), tržbách a integraci údajů. Máte tedy k dispozici účinný nástroj pro přijímání odvážných, ale sebevědomých rozhodnutí, který vám umožní:

  • integraci a automatizaci ke zvýšení dopadu vašich investic do systémů ERP, BI a CRM,
  • nacházet nové globální obchodní partnery díky identifikaci tržního potenciálu, získávat nové zákazníky a dodavatele,
  • řídit finanční rizika, zvýšit vaše peněžní toky a získat kontrolu nad všeobecnými obchodními riziky díky využití našich produktů a služeb,
  • optimalizovat nákupní procesy konsolidací lokálních a globálních výdajů vašeho podniku a mít nad nimi kontrolu.
Spolehlivá data a mezinárodní standard

Spolehlivá data a mezinárodní standard

Identifikační systém D-U-N-S® od Dun & Bradstreet zjednodušuje vaše podnikání na mezinárodní úrovni

Systém unikátních identifikačních číselných znaků Data Universal Numbering System společnosti Dun & Bradstreet nastavil standard pro katalogy firem zavedením identifikačních čísel D-U-N-S®, které je možné spojit s globálními identifikačními čísly podniků. Každému obchodnímu subjektu v databázi Dun & Bradstreet, včetně jeho poboček a pracovišť, byl přidělen unikátní číselný znak, aby bylo snadné rozpoznat organizační strukturu podniku.

Společnost Dun & Bradstreet rovněž vyvinula tak zvaný DUNSRight® proces, soubor unikátních nástrojů pro sběr, správu a přeměnu firemních dat ve srozumitelné kvalitní informace. Tento proces vám jako našemu klientovi umožňuje snadno vyhledávat informace a porovnávat firmy pomocí jedinečného identifikačního čísla. Navíc si můžete být jistí, že všechny údaje od společnosti Dun & Bradstreet jsou spolehlivé a aktuální.

Partnerská spolupráce se společností Dun & Bradstreet nám umožňuje nabídnout vám relevantní řešení pro vaše globální podnikání. V kombinaci s našimi znalostmi a informacemi ze švédského, skandinávského a evropského trhu je naše nabídka naprosto kompletní. 

 

Přečtěte si více o produktech Dun & Bradstreet