Naše partnerství s
Dun & Bradstreet

Kvalitní data pro mezinárodní obchod
Přístup k ekonomickým informacím o firmách z celého světa

Přístup k ekonomickým informacím o firmách z celého světa

Kvalitní data pro společnosti, které podnikají na mezinárodní úrovni

Databáze Dun & Bradstreet zahrnují informace o více než 300 miliónech firem z 240 zemí a regionů světa. D&B Informace shromažďuje ze 30 000 oficiálních zdrojů a každý den provádí 5 miliónů aktualizací. Díky tomu je předním poskytovatelem velmi kvalitních a přesných obchodních informací. Jako náš klient získáte přístup do této sítě a zároveň budete moci ve svůj prospěch využívat naše lokální znalosti a kompetence.

 

Color Social Networking

Díky naší strategické spolupráce s Dun & Bradstreet (NYSE: DNB) získáte přístup k mezinárodním informacím o rizicích, dodavatelích, compliance, cíleném marketingu, CRM, obchodu a tržbách až po integraci údajů. Budete moci činit podložená rozhodnutí ve svých každodenních činnostech. Naše nástroje vám umožní:

  • integraci a automatizaci ke zhodnocení vašich investic do systémů ERP, BI a CRM
  • nalezení nových globálních obchodních partnerů díky identifikaci tržního potenciálu, získání nových zákazníků a dodavatelů
  • řízení finančních rizik, zvýšení vašeho cash flow a získání kontroly nad obchodními riziky
  • optimalizaci nákupních procesů díky konsolidaci lokálních a globálních výdajů vaší firmy
Spolehlivá data a mezinárodní standard

Spolehlivá data a mezinárodní standard

D&B D-U-N-S® Number zjednoduší vaše mezinárodní obchody

Systém unikátních identifikačních číselných znaků Data Universal Numbering System společnosti Dun & Bradstreet nastavil standard pro katalogy firem zavedením identifikačních čísel D&B D-U-N-S® Number, které je možné spojit s globálními identifikačními čísly podniků. Každému obchodnímu subjektu v databázi Dun & Bradstreet, včetně jeho poboček a pracovišť, byl přidělen unikátní číselný znak, aby bylo snadné rozpoznat organizační strukturu podniku.

Společnost Dun & Bradstreet rovněž vyvinula DUNSRight™ proces, soubor unikátních nástrojů pro sběr, správu a přeměnu firemních dat ve srozumitelné kvalitní informace. Tento proces vám jako našemu klientovi umožňuje snadno vyhledávat informace a porovnávat firmy pomocí jedinečného identifikačního čísla. Navíc si můžete být jistí, že všechny údaje od společnosti Dun & Bradstreet jsou spolehlivé a aktuální.

Partnerská spolupráce se společností Dun & Bradstreet nám umožňuje nabídnout vám relevantní řešení pro vaše globální podnikání. V kombinaci s našimi lokálními znalostmi a informacemi z českého, slovenského a evropského trhu můžeme pokrýt informace o firmách z celého světa. 

 

Přečtěte si více o produktech Dun & Bradstreet