Naše hodnoty

Jsme průkopníky, s orientací na potřeby jednotlivých klientů
Customer Focus

Customer Focus

Zákazník ve středu zájmu

Nasloucháme. A učíme se. Každý den vyvíjíme různá řešení tak, abychom splnili potřeby našich klientů. Našimi nástroji jsou data a analýzy. Klienti jsou na nás závislí a my na nich, společně se rozvíjíme. Naším cílem je vždy umožnit realizaci chytrých rozhodnutí.

Constant Curiosity

Constant Curiosity

Neutuchající zvídavost

V Bisnode máme zvídavost v naší DNA. Je konstantním společným jmenovatelem všech našich obchodních činností. Rádi oceňujeme inovace, zpochybňujeme zažitá status quo a nebojíme se být průkopníky.

Collaboration

Collaboration

Spolupráce

Díky komunikační síti napříč všemi částmi Bisnode dokážeme být průkopníky v chytrých datech, zjistit informace jako první a vytvořit pro naše klienty skutečnou přidanou hodnotu. Jako organizace spolupracující přes hranice států se dokážeme přizpůsobit rychle a jednat odhodlaně. Společnými silami.

Trust

Trust

Důvěra

Důvěra je zásadní. Důvěra z nás dělá profesionální partnery pro naše klienty a důležitého přispěvatele do společnosti. K vybudování důvěry se musíme spoléhat jeden na druhého a sami na sebe. Když se každý jednotlivec chopí své zodpovědnosti, můžeme si navzájem pomoci posunout se zase o další krok dál.