Novinka

Bisnode podporuje Zdravotního klauna

24 led 2018

Nejsou data jako data. Některá jsou jen souborem písmen a čísel, a některá umí vykouzlit smích tam, kde se ho nedostává. Jak? „Tak, že je svěříme Zdravotnímu klaunovi, který je umí přeměnit na nové dárce, jejichž dary Zdravotní klauni přemění ve smích a radost nemocných dětí,“ říká Jiří Skopový, ředitel Bisnode.

Zdravotní klaun, o.p.s. je nezisková organizace, která již 16 let přináší radost a smích nemocným dětem, osamělým seniorům a dalším potřebným do 72 zařízení po celé České republice. Celkem 86 profesionálních Zdravotních klaunů ročně uskuteční přes 3 800 klaunských návštěv a akcí, v rámci kterých dokáží rozesmát nemocné děti i s těmi nejvážnějšími diagnózami, a dokonce i ty, kterým už moc času nezbývá. Přes všechny své zázraky však na jedno sami nestačí – na získání nových dárců, díky kterým mohou svou činnost vykonávat. „My umíme data, Zdravotní klauni umí smích, a naše data umí pomoci tento smích bezpečně zajistit,“ dodává k tomu Jiří Skopový z Bisnode.

Chce-li nezisková organizace získávat nové dárce a rozvíjet s nimi dlouhodobý vztah, potřebuje své aktivity naprosto dobře zacílit. Pro takové přesné zacílení je však potřeba najít výjimečného dodavatele. A tím je pro nás společnost Bisnode, která nám svým odborným přístupem a za naprosto minimálních nákladů pomohla oslovit přesně specifikovanou skupinu firem. A zajistila nám tak nové firemní dárce, kteří skrze práci Zdravotních klaunů přinášejí radost tam, kde se ji nedostává,“ říká k dlouhodobé spolupráci Kateřina Slámová Kubešová, ředitelka Zdravotního klauna.

„Jsme si vědomi, že noví podporovatelé a dárci se nehledají snadno, ale také jsme si vědomi, že máme něco, čím můžeme být nápomocní – data. S ohledem na skvělé výsledky Zdravotního klauna a jeho čistý štít jsme se rozhodli podpořit právě tuto neziskovou organizaci prověřenými a spolehlivými kontakty na nové potencionální dárce, které mohou oslovit a získat tak podporu své skvělé činnosti,“ uzavřel ředitel Bisnode.

Chcete abychom vás kontaktovali?

se zpracováním osobních údajů