Novinka

Kvalita dat i datové pokrytí zůstávají zachovány

31 bře 2020

Vážení klienti, vážení obchodní partneři,

na Českou republiku i každého z nás dopadají tvrdá opatření v boji proti koronaviru. V této nelehké době bychom Vás chtěli ujistit, že datové zdroje pro služby a produkty Bisnode jsou i přes specifickou situaci v ČR i Evropě plně funkční a neočekáváme žádné zásadní změny v oblasti datové kvality či datového pokrytí.  

Naše datové oddělení v rámci přípravy na případnou mimořádnou situaci již od 9. března 2020 v maximální možné míře přizpůsobilo své interní procesy tak, že všechny činnosti jsou 100 % zajištěny i bez nutnosti případné fyzické přítomnosti kolegů v kancelářích. Datová kvalita není a nebude ze strany Bisnode jakkoliv omezena ani snížena.

Společnost Bisnode je součástí nadnárodní skupiny Bisnode Business Information Group, která působí celkem v 19 evropských zemích, z nich většina je členy EU/EHP, přičemž toto unikátní postavení jí umožňuje zlepšovat nastavené interní mechanismy a procesy a reagovat na aktuální trendy související s touto nově vzniklou situací.

 

Aktuální kontakty

I nás samozřejmě současná situace postihla a fungujeme v mírně omezeném režimu. Pokud se na nás chcete obrátit, aktuální kontakty naleznete zde.

 

Plán Bisnode týkající se COVID-19

O naší strategii, jak zajistit chod společnosti a minimalizovat možné účinky koronaviru, jsme informovali zde.

 
 

Chcete abychom vás kontaktovali?