Tisková zpráva

Bisnode poskytuje zdarma on-line aplikaci pro prověření obchodních partnerů ke zmírnění ekonomických škod

25 bře 2020

Je stále velmi obtížné posoudit rozsah hospodářských problémů, se kterými se budou muset české firmy v důsledku epidemie koronaviru vyrovnat. Již nyní je ale zřejmé, že podnikatelské prostředí je rizikovější, a v nejbližší době poroste počet opožděných či dokonce nesplacených faktur, stejně jako vzroste počet krachujících firem. Bisnode, který je na trhu vnímám jako ten, kdo firmám usnadňuje podnikání, se rozhodl všem firmám pomoci minimalizovat obchodní rizika a na tři měsíce zdarma poskytnout volný přístup k cenným informacím určeným k prověřování stability obchodních partnerů.

„V této nelehké době se situace ve firmách mění každým okamžikem. Proto je nanejvýš důležité eliminovat, nebo alespoň omezit, sekundární negativní dopady epidemie na ekonomiku. Bisnode se rozhodl podpořit všechny české společnosti tím, že jim zdarma poskytne on-line, denně aktualizované, informace o všech podnikatelských subjektech. Pomůžeme tak všem prověřit obchodní partnery nebo předejít riziku vymáhání nedobytných pohledávek,“ říká Eva Emini, Sales Leader ze společnosti Bisnode s tím, že stávajícím klientům Bisnode bezplatně poskytne více přístupů on-line aplikace, aby uživatelé mohli pohodlně pracovat z domova, ale také i alternativně nová řešení. Současně garantuje nezměněnou kvalitu zpracování dat.

Přístup k obchodním informacím je platný tři měsíce, a to včetně modulu, který umožňuje monitoring všech zásadních negativních změn u portfolia až stovky obchodních partnerů.

„Firmy by na současné změny měly reagovat rychle a včas. Proto jsme přesvědčeni, že všem uživatelům i novým zájemcům pomůžeme přečkat toto nelehké období a zároveň se připravit na lepší časy,“ uzavřela Eva Emini.

 

Více informací poskytne

Petra Štěpánová, PR Director CZ & SK
Mobile: +420 606 744 909
E-mail: petra.stepanova@bisnode.com

Bisnode na Vaší straně

Podívejte se, jak Vám můžeme zdarma pomoci v aktuální složité situaci.
Více informací Prověření firmy

Ochraňte své podnikání

Chcete abychom vás kontaktovali?