Tisková zpráva

Tržby Bisnode v roce 2017 dosáhly 216 milionů korun

06 srp 2018

Tržby poradenské společnosti Bisnode Česká republika, a.s. (Bisnode) za rok 2017 dosáhly 216 milionů korun, což meziročně představuje nárůst o 3,4 procenta. Čistý zisk činil 4,6 milionů korun. Valná hromada rozhodla o vyplacení dividendy ve výši 77 milionů korun z kumulovaného nerozděleného zisku předchozích let.

„Máme za sebou velmi úspěšný a náročný rok. V Praze jsme vybudovali silný Big Data tým, který obsluhuje zákazníky Bisnode po celé Evropě, otevřeli jsme nové call centrum v Banské Bystrici, naše databáze jsme uvedli do souladu s GDPR a v rámci celé skupiny 19 zemí vedeme klíčové projekty – datovou ontologii, obchod řízený daty a skupinové řešení v oblasti propojování podnikatelských subjektů," vyjmenovává loňské úspěchy ředitel Bisnode v České republice a Slovensku Jiří Skopový s tím, že v roce 2018 očekává růst objemu tržeb nejméně o pět procent.

Bisnode je jednička v oblasti poskytování ekonomických informací o společnostech a podnikatelích. Analyzuje obrovské objemy dat, nachází souvislosti a interpretuje je do informací, které jsou srozumitelné pro zákazníky a umožňují jim tak přijímat správná a chytrá rozhodnutí, zvyšovat tržby a minimalizovat rizika. Bisnode působí v 19 evropských zemích a díky strategickému partnerství s Dun & Bradstreet poskytuje informace z více než 190 zemí světa o 300 milionech firem z celého světa.

Bisnode v ČR zaměstnává 90 osob.

 

Více informací poskytne

Petra Štěpánová, PR Director
Mobile: +420 606 744 909
E-mail: petra.stepanova@bisnode.com

Chcete abychom vás kontaktovali?