shutterstock_174966551.jpg

O Dun & Bradstreet

Společnost Dun & Bradstreet již téměř 200 let využívá sílu dat, analytických nástrojů a datových řešení, aby svým klientům a partnerům pomáhala růst a prosperovat. Na tomto jedinečném úkolu pracuje více než 6 000 našich zaměstnanců po celém světě, kteří zastávají hodnoty, jež nám umožnily zaujmout pozici lídra v oblasti klíčových obchodních dat a analytiky. Naše data a informace jsou cenné ve všech fázích obchodního cyklu a ve všech ekonomických prostředích.
Dun & Bradstreet pomáhá klientům růst a prosperovat.
Naše data, informace a platformy na bázi umělé inteligence pomáhají klientům provádět smysluplné kroky a získat konkurenční výhodu.
Zjistěte více o tom, co děláme

Bisnode je nyní součástí Dun & Bradstreet

Bisnode je nyní součástí Dun & Bradstreet. Název společnosti, IČO a DIČ zůstávají až do odvolání nezměněné.

Finanční informace

Pro informace o Dun & Bradstreet navštivte, prosím, Investor Relations Dun & Bradstreet.

Výroční zprávy Bisnode Business Information Group za roky 2014 – 2019 naleznete v sekci Bisnode Annual Reports 
Ochrana dat

Zabezpečení dat a ochrana soukromí jsou pro nás stejně důležité jako pro naše klienty. Pomocí spolehlivých systémů, pokynů a postupů se řídíme zákony, pravidly a předpisy platnými na všech našich trzích.

We can help you find the right solution for your needs

We are data & analytics experts and would love to help you power your business to grow and thrive. Just fill in your details so that our local sales organization can get in touch for an initial conversation.

Read our Privacy Policy