The Dun & Bradstreet Data Cloud

Využijte nejrozsáhlejší databáze obchodních dat a informací na světě, která vám pomůže růst a prosperovat.
Využijte data ve svůj prospěch a k dosažení svých cílů

Využijte data ve svůj prospěch a k dosažení svých cílů

V dnešním hektickém světě byznysu musí společnosti využívat data a s nimi spojené informace co nejefektivněji, aby mohly růst a prosperovat. Bez dat není možné si vytvořit úplný obrázek o zákaznících, potenciálních klientech, dodavatelích a partnerech – a bez toho se efektivní pracovní postupy, systémy a týmy neobejdou. Avšak shromažďování dat je složité, data se neustále mění a jsou zcela závislé na kontextu.

Dun & Bradstreet Data Cloud nabízí nejrozsáhlejší databázi obchodních dat a analytických informací, které uspokojí klíčové potřeby dnešních společností. Proto se 90 % firem v žebříčku Fortune 500 – a s nimi spousta dalších společností všech velikostí z celého světa – spoléhá na produkty Dun & Bradstreet, které těmto subjektům pomáhají růst a chrání jejich byznys.

Data a informace, které společnost Dun & Bradstreet poskytuje prostřednictvím svého datového cloudu a dalších řešení, pomáhají zákazníkům dosáhnout vyšší výkonnosti, urychlit zisk, zvýšit marže, řídit rizika a zachovat soulad s právními předpisy.

Náš Data Cloud

Náš Data Cloud

Náš všestranný přístup k budování, provozu a údržbě datového cloudu nás odlišuje od ostatních. Kromě dat získaných z desítek tisíc veřejných zdrojů disponujeme také vlastními prostředky dostupnými pouze pro klienty společnosti Dun & Bradstreet. Když se k tomu přidají data založená na aktivitách v rámci datového cloudu a naše vlastní analytické nástroje – které často pracují s objemy historických dat – je zřejmé, proč se můžeme pochlubit nejrozsáhlejší databází obchodních dat. Například:
  • Přístup k spravovaným longitudinálním datům je pro světový obchod stěžejní. Finanční výkazy však zveřejňuje jen zlomek světových podniků, a proto jsou naše data důvěryhodným zdrojem spolehlivých informací o veřejných i soukromých firmách.
  • Jsme přesvědčeni, že naše schopnost přiřadit data k příslušnému subjektu je naprosto bezkonkurenční. Tomu napomáhá i rozsáhlá databáze duševního vlastnictví obsahující přibližně 100 z našich 210 patentů určených pro tuto funkci. Naše možnosti přiřazování dat k subjektům a rozlišování identit nám umožňují zorientovat se v obrovském světě dat, najít v chaosu řád a zprostředkovat jej našim klientům.Access to longitudinal curated data is critical for global commerce, and with only a small percentage of the world's businesses filing public financial statements, our data is a trusted source for reliable information about both public and private businesses.

Věříme, že jsme jediným poskytovatelem pokrývajícím celé spektrum Máme k dispozici jak celosvětová úvěrová data, tak rozsáhlá data z veřejných záznamů vzájemně propojená jedinečným identifikátorem, který umožňuje přesné hodnocení veřejných a soukromých společností v globálním měřítku. Toto přesné vyhodnocení umožní klientům použít data v praxi a získat tak výhodu proti konkurenci
.

Máme řešení pro všechny součásti Vašeho podnikání

Jsme odborníky na kvalitní data a software. Specializujeme se na poskytování úvěrových, obchodních a tržních informací, které našim zákazníkům umožní lepší rozhodování. Můžeme vám pomoci s řešením pro:
Business Data & Data QualityAccess our high quality data about businesses and consumers, clean and enrich your own – smart decisions need smart data.
Read more
Marketing & Sales
Find new prospects for sales, segment and target accurately for marketing and enhance the customer experience.
Read more
 Risk & Credit
We can help you with Credit Reports, Risk Decisioning, Monitoring and portfolio management as well as with AML/KYC.
Read more 
Analytics & Insights
We have the best analytics team in Europe, delivering crucial insights about your customers, prospects and partners. 
Read more

Curious to know more?

We are experts in data and analytics and would love to help you in your quest for #nomorebaddecisions. Just fill in your details and we'll contact you soon!

Read our Privacy Policy