Osobní údaje

Vaše údaje jsou hybatelem služeb, které vám usnadňují život a jsou společensky prospěšné. Kontrolu nad nimi však máte stále vy.

Jaké údaje o vás shromažďujeme?

Jaké údaje o vás shromažďujeme?

Údaje, které shromažďujeme, slouží nejen podnikům, organizacím a orgánům veřejné moci, ale současně vám usnadňují život a činí jej bezpečnějším. Informace, kterými disponujeme, jsou od základních údajů jako je jméno a adresa až po podrobnější údaje, jako je složení rodiny a zájmy.

Více o údajích, které shromažďujeme

Jakým způsobem údaje shromažďujeme

Jakým způsobem údaje shromažďujeme

Bisnode vyvíjí svou činnost v osmnácti zemích v Evropě a máme přístup k úředním údajům na těchto trzích. Díky našemu strategickému partnerství se společností Dun & Bradstreet máme rovněž přístup do nejrozsáhlejší světové komerční databáze s aktuálními informacemi o 285 milionech společností ve více než 220 zemích.

Vzhledem k tomu, že naše zdroje dat jsou primárně národní, nahlédněte do vašich místních webových stránek Bisnode, kde získáte bližší informace o tom, jaké veřejné zdroje dat se používají ve vaší zemi.

Kromě úřední zdrojů dat shromažďuje naše společnost osobně ztotožnitelné údaje o fyzických osobách prostřednictvím tzv. průzkumu on-line webových stránek neboli tzv. „crawling“, za použití dotazníkových a registračních formulářů. Prohlížením webů Bisnode a elektronickou komunikací s naší společností následně potvrzujete, že jste byli seznámeni se zpracováním vašich osobních údajů.

Jakým způsobem vaše osobní údaje využíváme

Jakým způsobem vaše osobní údaje využíváme

Účel vedení vašich údajů společností Bisnode je různorodý – od hodnocení úvěruschopnosti, až po marketingové potřeby. Tím, že Bisnode má k dispozici vaše údaje, jsou služby, s nimiž se každodenně setkáváte, bezproblémovější, se současným zajištěním bezpečnosti vašich údajů a jejich výhradním využitím k účelům, s nimiž souhlasíte.

Více o tom, jak data zlepšují naše produkty a služby

S kým vaše údaje sdílíme?

S kým vaše údaje sdílíme?

Údaje lze sdílet se společnostmi nebo úřady v EU nebo mimo ni. Před přenosem jakýchkoliv údajů však vycházíme z vnitrostátních předpisů, abychom zajistili splnění veškerých závazků a požadavků.

Více o tom, s kým sdílíme vaše údaje

Jak spravovat vaše údaje

Jak spravovat vaše údaje

Velmi ctíme vaše soukromí i údaje, které nám poskytují cenné informace, aniž bychom ohrozili vaši osobní integritu a soukromí. Údaje využíváme pro účely hodnocení úvěruschopnosti, k marketingovým, statistickým a dalším účelům. Pokud však chcete mít k vašim údajům přístup, opravit je, smazat, omezit nebo k nim vyjádřit námitky nebo uplatnit jiná práva datových subjektů na základě GDPR, obraťte se na lokální pobočku Bisnode a ta bude schopna zajistit náležité vyřízení vašeho požadavku přímo ve vaší místní oblasti nebo zemi.

Zjistěte více o vašich právech

Kontaktujte nás

V souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR) si můžete vyžádat kopii osobních údajů, které o vás vedeme a to prostřednictvím kontaktování vašeho místního oddělení zákaznických služeb. Chcete-li kontaktovat místní pobočku společnosti Bisnode, navštivte sekci Kontakty a vyberte svou zemi.

Naše sídlo v ČR

Bisnode Česká republika, a.s.
Siemensova 2717/4
155 00 Praha 5

Telefon: +420 274 000 000

E-mail: info@bisnode.cz

Své dotazy k ochraně osobních údajů můžete posílat také e-mailem na pověřence ochrany osobních údajů Bisnode dpo.cz@bisnode.com