Řešení pro vaše cíle v podnikání 

Smart data vám pomohou udělat chytrá rozhodnutí

Získejte podporu od Bisnode pro celý váš zákaznický cyklus.

Využijte smart data pro zvýšení prodeje a získání věrných zákazníků.

Nalezení nových zákazníků

Využijte smart data k zaujetí těch zákazníků, kteří jsou nejblíže k nákupnímu rozhodnutí – při úrovni rizika, které nejvíce vyhovuje vašim obchodním cílům. Za pomoci našich dat a analytických modelů vám můžeme pomoci najít nejlepší potenciální zákazníky a zjistit, co a kdy si nejpravděpodobněji koupí.

Zvýšení konverzí

Zvyšte míru konverze u vašich nejlepších zákazníků – s využitím smart dat optimalizujte kritéria a procesy u vašich nabídek. Přizpůsobte své nabídky a maximalizujte ROI pro různé zákaznické segmenty kombinací finančních informací a tržních dat pro každého potenciálního klienta.

Zvýšení dodatečných prodejů

Použijte smart data pro získání insightů, které vám pomohou reagovat v reálném čase – ať již se jedná o příležitosti k upsale, nebo události upozorňující na zvýšenou hladinu rizika u klienta. Integrací našich analytických nástrojů do vašeho CRM nebo systému pro marketing automation a podporu obchodu vám můžeme pomoci vytvořit denní predikce o vašich nejlepších příležitostech mezi vašimi zákazníky. Zároveň vám pomůžeme ohlídat hrozící rizika.

Budujte loajalitu zákazníků

Využijte smart data pro průběžný monitoring a správu vztahů s vašimi zákazníky během celého zákaznického cyklu. Integrací našich nástrojů pro smart data do vašeho CRM, CX nebo systému pro marketing automation vám můžeme pomoci spravovat vaše vztahy se zákazníky.