Řešení pro vaše cíle v podnikání 

Smart data vám pomohou udělat chytrá rozhodnutí

Získejte podporu od Bisnode pro celý váš zákaznický cyklus.

Využijte smart data pro zvýšení prodeje a získání věrných zákazníků.

Nalezení nových zákazníků

Využijte smart data k zaujetí těch zákazníků, kteří jsou nejblíže k nákupnímu rozhodnutí – při úrovni rizika, které nejvíce vyhovuje vašim obchodním cílům. Za pomoci našich dat a analytických modelů vám můžeme pomoci najít nejlepší potenciální zákazníky a zjistit, co a kdy si nejpravděpodobněji koupí.

Zvýšení konverzí

Zvyšte míru konverze u vašich nejlepších zákazníků – s využitím smart dat optimalizujte kritéria a procesy u vašich nabídek. Přizpůsobte své nabídky a maximalizujte ROI pro různé zákaznické segmenty kombinací finančních informací a tržních dat pro každého potenciálního klienta.

Zvýšení dodatečných prodejů

Použijte smart data pro získání insightů, které vám pomohou reagovat v reálném čase – ať již se jedná o příležitosti k upsale, nebo události upozorňující na zvýšenou hladinu rizika u klienta. Integrací našich analytických nástrojů do vašeho CRM nebo systému pro marketing automation a podporu obchodu vám můžeme pomoci vytvořit denní predikce o vašich nejlepších příležitostech mezi vašimi zákazníky. Zároveň vám pomůžeme ohlídat hrozící rizika.

Budujte loajalitu zákazníků

Využijte smart data pro průběžný monitoring a správu vztahů s vašimi zákazníky během celého zákaznického cyklu. Integrací našich nástrojů pro smart data do vašeho CRM, CX nebo systému pro marketing automation vám můžeme pomoci spravovat vaše vztahy se zákazníky.

Naše produkty a řešení