Zlepšete svůj Master Data Management

Kvalitní data ve všech vašich systémech
Začínáme
check-mark-blue.png

Dělejte sebevědomá rozhodnutí díky přesným a aktuálním datům ve všech vašich systémech

check-mark-blue.png

Zefektivněte svůj data management díky spolehlivým informacím

check-mark-blue.png

Zjednodušte a optimalizujte sběr dat

Kvalitní data ve všech vašich systémech

Kvalitní data ve všech vašich systémech

Každý den se na světě vyprodukuje 16 bilionů MB dat. Pro jednotlivce, společnost a podnikatelský sektor je toto obrovské množství informací zlatým dnem a zároveň výzvou.

Jednou z výzev je, že informace jsou shromažďovány z různých zdrojů. To otevírá možnost, že různé podnikové systémy a databáze společnosti mohou obsahovat různé a někdy protichůdné informace.

Vzhledem k tomu, že většina firem je stále více závislá na podpoře IT a používá také několik paralelních podnikových systémů, stává se Master Data Management (MDM) stále důležitější koncept. MDM je metoda, která zajišťuje, že všechny informace ve všech připojených systémech jsou založeny na stejných základních kmenových datech.

Pomocí informačních řešení Dun & Bradstreet můžete vyvinout systémy a procesy pro MDM. Získáte přístup k průběžně aktualizovaným kvalitním datům, přičemž zajistíte, že vaše propojené obchodní systémy obsahují souvislé a konzistentní údaje.

Zajistěte přesné informace ve všech obchodních systémech

Zajistěte přesné informace ve všech obchodních systémech

Stálý přístup ke kvalitním a aktuálním datům

 • Optimalizujte podnikové procesy tím, že zajistíte přístup ke stejným základním informacím pro všechny obchodní jednotky a systémy
 • Čiňte sebevědomá obchodní rozhodnutí s přístupem k nepřetržitě aktuálním záznamům
 • Optimalizujte svoji IT podporu s kvalitními a včasnými daty
Smart rozhodnutí s přístupem k přesným informacím

Smart rozhodnutí s přístupem k přesným informacím

Stálý přístup k informacím o trhu, podnicích a kreditním informacím

 • Vylepšete zákaznickou zkušenost tím, že získáte přístup k datům, které posilují váš přehled o zákaznících
 • Zvyšte přesnost a oslovte ty správné zákazníky s personalizovanými nabídkami
 • Optimalizujte správu zákazníků s neustálým přístupem k aktuálním informacím
Maximalizujte výhody svých dat o zákaznících

Maximalizujte výhody svých dat o zákaznících

Získejte přístup k odborným znalostem analytiků Dun & Bradstreet

 • Rozvíjet své podnikání s hlubším pochopením aktivit a cílů založených na datech
 • Zvyšte konkurenceschopnost díky přístupu k rozhodovacím údajům na strategické, taktické i operativní úrovni
 • Optimalizujte prodej a marketing pomocí nových nástrojů, které vám umožní používat data v podpoře rozhodování

Zákaznická základna společnosti se neustále mění; přicházejí noví zákazníci, jiní odcházejí. Existuje přirozené riziko, že informace o zákaznících se budou pravděpodobně lišit mezi různými záznamy a také v průběhu času. Shromažďováním všech základních informací prostřednictvím společnosti Bisnode a s využitím našich řešení pro Master Data Management máte vždy aktuální a přesná data. To znamená, že všechny obchodní oblasti mohou mít jistotu, že jejich podpora pro rozhodování je vysoce kvalitní.

Bisnode shromažďuje, zpracovává a zpřesňuje data ze stovek zdrojů. Můžete si vybrat, zda se chcete přihlásit k odběru pravidelných aktualizací, nebo propojit vaše obchodní systémy s našimi otevřenými rozhraními API pro automatizované aktualizace.

Většina společností dnes má přístup k obrovskému množství dat, ale může být obtížné určit správná data, která poskytují odpovědi na obchodní výzvy organizace. Analytici Bisnode vám mohou pomoci získat z vašich dat více informací a doplnit je o kvalitní data, abyste získali úplný obraz a přehled.

Konzultanti Bisnode vykonávají analytické služby pro zákazníky v celé Evropě a mají rozsáhlé zkušenosti s vytvářením analytických modelů založených na konkrétních obchodních výzvách. To vám umožňuje spolehnout se na bezpečnou a kvalitní podporu pro vaše rozhodnutí.

Naše API vám umožňují integrovat vysoce kvalitní informace a analytická data z Bisnode do vašich vlastních systémů. Umožňují vám průběžně udržovat informace ve vašich systémech aktuální. API od Bisnode vám umožňují automatizovat shromažďování informací ve vaší každodenní práci.

Zjistěte více o Bisnode API

Díky našemu partnerství s Dun & Bradstreet můžeme poskytovat údaje na globální úrovni a poskytovat dynamický obraz společností, s nimiž obchodujete, nebo se kterými obchodovat zamýšlíte. Na základě největší světové databáze firem získáte jasný obraz o zákaznících, potenciálních zákaznících a dodavatelích vaší společnosti. Získejte přehled o vašich globálních obchodních vztazích prostřednictvím rozsáhlých a hlubokých informací o těchto společnostech a o tom, jak jsou propojeny s jinými společnostmi prostřednictvím struktur korporátního vlastnictví. Získáte přístup k obchodním informacím pro kreditní a úvěrová rozhodnutí, pro váš obchod i váš marketing.

Experti na Master Data

Bisnode a Dun & Bradstreet vytvářejí vysoce kvalitní obchodní informace tím, že průběžně sbírají, zlepšují a obohacují data. Naše data jsou vysoce kvalitní, spolehlivá a konzistentní. Prostřednictvím rozsáhlého procesu DUNSRight ™ process shromažďujeme, shromažďujeme, monitorujeme a kontrolujeme údaje z tisíců zdrojů denně, takže je můžete využít k tomu, abyste pro svou společnost činili zisková rozhodnutí.

 • Největší firemní databáze s více než 300 miliony firem
 • 5 milionů aktualizací denně, z více než 30 000 zdrojů
 • Nejmodernější modely pro skóring a rating

Zjistěte více o D&B DUNS čísle

Zjistěte více o naší spolupráci s Dun & Bradstreet

Začínáme s Master Data Management

Zavolejte nám

Zavolejte nám ve všední dny mezi 8-17

+420 274 000 500

Get connecteed

Chcete abychom vás kontaktovali?