Vyhodnoťte kvalitu svých dat

Zvyšte své obchodní příležitosti tím, že si udržíte plnou kontrolu nad kvalitou zákaznických dat ve svých systémech
Začínáme
check_fat_green.png

Analyzujte svá zákaznická data a rozvíjejte své obchody

check_fat_green.png

Vytvořte příležitosti pro efektivní oslovení zákazníků

check_fat_green.png

Využijte na maximum potenciál svého zákaznického portfolia

Zásadní data pro obchodní činnost

Zásadní data pro obchodní činnost

Jak aktuální jsou údaje o zákaznících ve vašich systémech? Může se vám to zdát, jako obtížná otázka, ale nebojte se, nejste sami — mnoho společností se potýká se stejnými problémy.

Přesná data jsou pro marketingové a prodejní aktivity jedním z nejdůležitějších faktorů úspěchu. Nesprávné základní informace mohou vést nejen k provádění nesprávných rozhodnutí, ale rovněž jejich následkem nedosáhnou marketingové investice a prodejní aktivity svého plného potenciálu. To může ze špatné kvality dat udělat velmi nákladný problém.

Provedením důkladné analýzy aktuálního stavu vašich údajů o zákaznících se společnost Bisnode postará o tom, aby byla vaše data přesná a užitečná a pomohla vám vylepšit vaše podnikatelské aktivity.

Aktualizujte své zákaznické databáze

Aktualizujte své zákaznické databáze

Získejte cennou podporu při rozhodování díky analytickým nástrojům Bisnode

 • Zajistěte si kvalitu vaší zákaznické databáze pomocí podrobné analýzy jejího stavu
 • Ujistěte se, že vaše systémy obsahují přesné a aktuální údaje
 • Získejte plnou kontrolu nad výzvami a oblastmi pro zlepšení ve vašich systémech
Vybudujte základy pro plný potenciál

Vybudujte základy pro plný potenciál

Rozšiřte své příležitosti díky řešením Bisnode

 • Oslovte všechny vaše zákazníky nákladově efektivním způsobem
 • Optimalizujte příležitosti pro úspěšné marketingové a cílené prodejní aktivit
 • Rozvíjejte a zlepšujte vztahy se zákazníky tím, že použijete ty správné kontakty
Udržujte si přehled o své databázi mezinárodních zákazníků

Udržujte si přehled o své databázi mezinárodních zákazníků

Analyzujte kvalitu údajů po celém světě prostřednictvím našeho partnerství

 • Ujistěte se, že máte kontrolu nad kvalitou vašich údajů na globální úrovni
 • Poznejte rizikový faktor ve vašich databázích zákazníků na různých trzích
 • Rozpoznejte příležitosti v nepřetržité synchronizaci s největší světovou firemní databází a spárování pomocí D&B DUNS čísla, a to díky našemu partnerství s společností Dun & Bradstreet

Řešení Bisnode vám poskytnou jasný pohled na skutečný stav kvality vašich dat. Rovněž obdržíte doporučení, jaká opatření by bylo třeba přijmout, a informace o potenciálu, kterého můžete dosáhnout.

To zahrnuje následující odpovědi:

 • Počet duplicitních dat
 • Počet společností s ukončenou činností
 • Počet zesnulých osob
 • Stav adres
 • Jaká data nejsou přesná
 • Jak a čím můžete vaše data obohatit

Poté, co bude dokončen audit vaší zákaznické databáze, může ji Bisnode optimalizovat a zabezpečit podle vašich potřeb. Opravíme nepřesné informace, odstraníme duplicitní údaje a porovnáme data s našimi nepřetržitě aktualizovanými databázemi. To vám pomůže zefektivnit administrativu a zároveň uspořit čas vašich prodejců. Výsledkem bude vyšší přesnost vašeho marketingu, což přispěje k většímu počtu podnikatelských aktivit a větší ziskovosti. Prostřednictvím pravidelných aktualizací zákaznické databáze si zabezpečíte kvalitu vašich dat a příležitostí k úspěchu jak nyní tak i v budoucnu.

Řešení Bisnode vám poskytnou příležitosti k rozvoji a optimalizaci vašich podnikatelských aktivit. Přezkoumáme vaši databázi a poskytneme vám podrobný přehled potenciálních rizik a příležitostí. Kvalita dat je vyhodnocována a zpracovávána pomocí údajů z firemní databáze společnosti Dun & Bradstreet, která obsahuje finanční informace o více než 300 milionech společností z 30 000 zdrojů dat. S pomocí D&B DUNS čísel a globální vlastnické struktury vám poskytneme přesná, úplná a aktuální data. Tato analýza vám dodá přehled ve formě přehledné a stručné zprávy popisující, jak nejefektivněji můžete se svými daty pracovat. Ať už pracujete v oblasti řízení rizik, marketingu, prodeje nebo veřejných zakázek, vaše rozhodnutí budou cílenější a efektivnější díky přesným údajům.

Bisnode vám může poskytnout

 • Vysoce kvalitní údaje – získejte přesné informace díky správným údajům bez duplicit
 • Identifikaci rizik – vyhněte se ztrátám a nákladům pomocí úplných údajů o vašich zákaznících a jejich platební morálce
 • Tržní potenciál – vytvořte přesně zacílené marketingové aktivity a zvyšte prodej díky rozpoznání toho, kdo jsou vaši nejlepší zákazníci. Poznejte, kde je můžete najít a kde leží váš největší potenciál
 • Úspory v dodavatelském řetězci – získejte přehled o portfoliu vašich dodavatelů a znalosti o skrytých rizicích a příležitostech

Bisnode dlouhodobě a rozsáhle pracuje s kvalitou dat a zná rizika související s nezabezpečenou kvalitou dat. V průběhu fiskálního roku se toho může stát hodně a může to mít přímý dopad na vaše prodejní a marketingové výsledky.

Začínáme s analýzou kvality údajů

Zavolejte nám

Můžete nás kontaktovat ve všední dny mezi 8-17

+420 274 000 000

Get connected

Chcete abychom vás kontaktovali?