Optimalizujte svou  úvěrovou politiku

Vytvářejte zisk prostřednictvím efektivního hodnocení rizik
Začínáme
check_fat_green.png

Vytvářejte zisk prostřednictvím efektivního hodnocení rizik

check_fat_green.png

Ušetřete náklady delegováním kreditních rozhodnutí

check_fat_green.png

Zvyšte své cash flow a zabraňte ztrátám

Řekněte „ano“ vyššímu počtu zákazníků

Řekněte „ano“ vyššímu počtu zákazníků

Stále více se měnící svět vede ke změnám podmínek pro společnosti. Úspěšné vytváření zisku vyžaduje schopnost častěji provádět rychlejší a efektivnější rozhodnutí. Pokud se to budete snažit dělat bez řádného řízení rizik, můžete tím přispět k nejistotě, úvěrovým ztrátám a snížení cash flow.

Řízení a vědomá kontrola rizik zvyšuje obchodní příležitosti, a to díky potenciálním zákazníkům, které by společnosti jinak mohly vyřadit. Jasná a dobře ukotvená úvěrová politika poskytuje pokyny a flexibilitu k tomu nabízet správné podmínky správnému zákazníkovi. Tím, že řeknete „ano" vyššímu počtu zákazníků, se může vaše podnikání rozvíjet a růst.

Bisnode vám pomůže zavést takovou úvěrovou politiku, se kterou získáte kontrolu nad platbami zákazníků, zvýšíte cash flow a budete schopni delegovat proces rozhodování napříč organizací.

Maximalizujte podnikání s pomocí úvěrové politiky

Maximalizujte podnikání s pomocí úvěrové politiky

Zajistěte si ziskovost díky relevantním informacím

  • Zabezpečte zpracování úvěrů tím, že pro takové zpracování úvěrů vytvoříte strukturu a srozumitelnost
  • Zvyšte cash flow a vyhněte se ztrátám pomocí optimalizace rizik
  • Zefektivněte proces rozhodování a snižte náklady tím, že delegujete úvěrový proces napříč vaší společností
Rozvíjejte podnikání pomocí aktualizovaného systému správy úvěrů

Rozvíjejte podnikání pomocí aktualizovaného systému správy úvěrů

Čiňte sebevědomá rozhodnutí díky přesné podpoře rozhodování

  • Optimalizujte úvěrová rozhodnutí na základě specifických schopností svých zákazníků a různých tržních podmínek, a to prostřednictvím flexibilního řízení
  • Zajistěte dosažení cílů a přizpůsobení globálnímu rozvoji pomocí nepřetržitého rozvoje vašich úvěrových politik
  • Zůstaňte v souladu s běžnými úvěrovými předpisy

Pro zajištění nepřetržitých podmínek pro vědomá rozhodnutí a zefektivňování řízení rizik jsme vyvinuli proces vytváření úvěrových politik. Bez ohledu na to, kde se váš podnik nachází, můžeme najít řešení, která vám pomohou optimalizovat a přizpůsobit úvěry vašim podnikatelským cílům.

Analýza stavu

Bisnode identifikuje vaši počáteční pozici, která je cenným vstupním parametrem pro stanovení vašich cílů a požadovaného budoucího stavu.

Hodnocení rizika

Určíme úrovně rizika pro vaši společnost celkově a také je rozdělíme podle různých proměnných, jako jsou kategorie zákazníků, nabídky a věkové skupiny.

Podpora rozhodování

Bisnode vytvoří úvěrové zásady a implementuje relevantní právní předpisy jak pro poskytování úvěrů novým zákazníkům, tak pro způsoby, jakým by mělo docházet k přehodnocování stávajících závazků.

Následná opatření

Bisnode nabízí řešení pro nepřetržitou následnou kontrolu a monitorování. Doporučujeme, abyste neustále sledovali úvěrová rizika a ziskovost vašich zákazníků proto, abyste vytvořili a upravili vaši politiku, a to na základě nových zákaznických skupin a tržních změn.

V našich řešeních na míru kombinujeme údaje a analytické dovednosti s naší historií a zkušenostmi. Přizpůsobením úvěrových pokynů založených na chování vašich zákazníků můžeme optimalizovat poskytování úvěrů a pomoci vám schvalovat větší počty zákazníků při zachování stejného nebo dokonce nižšího rizika.

Naše standardizovaná řešení jsou založená na zkušenostech z různých typů trhů, odvětví a typů zákazníků. Na základě těchto znalostí a prostřednictvím našich modelů můžete vytvořit úvěrovou politiku. Bisnode vám pomůže ji zavést, vyškolí vaše zaměstnance a zajistí úvěrové postupy, včetně jejich dodržování.

Začínáme s optimalizováním úvěrové politiky

Zavolejte nám

Můžete nás kontaktovat ve všední dny mezi 8-17

+420 274 000 000

Get connected

Chcete abychom vás kontaktovali?