Vytvoření zákaznických profilů

Rozumějte svým zákazníkům díky přesným a doplněným datům
začínáme
check_fat_green.png

Poznejte a zanalyzujte své zákazníky

check_fat_green.png

Optimalizujte své systémy s přesnými daty

check_fat_green.png

Zefektivněte svůj marketing díky zákaznickým profilům

Identifikujte zákazníky a proveďte správná rozhodnutí

Identifikujte zákazníky a proveďte správná rozhodnutí

Získejte cenný přehled prostřednictvím analýzy profilů

  • Pochopte, kdo jsou vaši zákazníci a jaké potřeby mají, a to prostřednictvím detailních a relevantních analýz.
  • Získejte podporu pro rozhodnutí, která jsou zásadní pro podnikání, a to pomocí kombinace vašich vlastních dat a dat Bisnode.
  • Zajistěte si globální a obohacené profily zákazníků pomocí největší světové firemní databáze, a to prostřednictvím našeho partnerství s Dun & Bradstreet.
Vytvořte podmínky pro větší potenciál

Vytvořte podmínky pro větší potenciál

Objevte nové příležitosti díky obohaceným zákaznickým profilům

  • Optimalizujte získání nových zákazníků prostřednictvím obchodních informací integrovaných do vašich systémů
  • Zvyšte přesnost svých marketingových kampaní díky schonosti vytvářet cílené nabídky
  • Zjednodušte péči o obchodní leady a vyviňte obchodní strategii využívající potenciál relevantních zákaznických profilů
Správný přehled vytváří nové příležitosti

Správný přehled vytváří nové příležitosti

Často se říká, že jedním z klíčů k úspěšnému marketingu je schopnost vytvářet cílené nabídky pro zákazníky. Zajistit relevanci pro větší konverzi. Výzvou není pouze flexibilita a přizpůsobení prodejních a marketingových aktivit, ale také umění mít ty správné znalosti a přehled. Hlubší pochopení cílové skupiny a faktorů, které řídí vaše zákazníky, vám poskytne cenný základ a nástroje pro úspěch.

V řešeních Bisnode pro úplné zákaznické profily začínáme s údaji o zákaznících vaší společnosti a kombinujeme je s údaji společnosti Bisnode, abychom vytvořili obohacenou podporu pro rozhodování pro vaše podnikání. S využitím informací, které jsou pro vás relevantní, provádějí naši zkušení analytici přehledné a detailní analýzy sloužící pro vytváření profilů. Pokud dáváte přednost analýzám v rámci vlastní společnosti, může vám Bisnode dodat data, které potřebujete pro hlubší prozkoumání. Rozvíjení obohacených profilů zákazníků vám poskytuje znalosti, které potřebujete k optimalizaci marketingu a rozvoji podnikání.

Rostoucí mobilita a rozmanitější struktury moderního světa kladou větší nároky na schopnost předpovědět chování a motivační faktory. Pochopení současné společnosti se stalo složitějším, a proto vyžaduje nové pomůcky. Nástroje Bisnode jednoduše a jasně popisují moderní trhy a cílové skupiny. Tato analyzovaná data jsou přidávána k vašim stávajícím údajům a vytvářejí tak obohacené profily zákazníků, které vám pomohou přesně určit moment, kdy zákazník vstoupí do spotřebního cyklu.

Díky partnerství Bisnode a Dun & Bradstreet můžete získat obohacené profily zákazníků vašich firemních klientů po celém světě. S přístupem do největší světové firemní databáze skládající se z 300 miliónů společností a více než 30 000 zdrojů, můžete mít jistotu, že budete mít vždy relevantní data. Databáze je aktualizována pět miliónkrát za den, což znamená, že můžete vždy založit vaše rozhodnutí a profily zákazníků na aktuálních informacích. Efektivní analýzy a cenné přehledy zajistí správné pochopení a znalosti o vašich zákaznících a poskytnou vám nástroje pro rozvoj vašeho podnikání bez ohledu na to, kde se vaši zákazníci nacházejí.

Zjistěte více o řešení D&B Global Reference

Začínáme s kompletními zákaznickými profily

Zavolejte nám

Můžete nás kontaktovat ve všední dny mezi 8-17

+420 274 000 000

Get connected

Chcete abychom vás kontaktovali?