Produktové školení Bisnode Arachné

REZERVOVAT TERMÍN

Siemensova 2717/4, Prague 5

Zdarma

Naučte se pracovat s produkty Bisnode přímo od expertů

Přijďte objevit, jak plně využít potenciál, který naše aplikace, produkty a řešení nabízejí. Na školeních se vám budou věnovat naši experti - tvůrci, správci nebo jednotliví produktoví manažeři. Školení jsou tak i pro nás cenným místem pro získání zpětné vazby a požadavků, které naši uživatelé k produktům mají.

Obsah školení

Obsah školení

Školení je určeno pro nové i stávající klienty Bisnode. Naučíte se ovládat základní i pokročilé funkce Bisnode Arachné. Mezi probíranými tématy bude mimo jiné:

  • vyhodnocení rizikovosti okolí společnosti
  • vizualizace majetkových, personálních, adresných či obchodních vazeb
  • práce s nástroji pro ověření obchodních partnerů
  • případové studie

Během školení bude prostor i pro vaše dotazy. Pokud budete chtít rozebrat konkrétní situaci, doporučujeme kontaktovat nás předem.

Po dobu školení můžete využít bezplatného přístupu do školené verze produktu a připojení k internetu.

Organizace

Organizace

Školení probíhají v centrále Bisnode - Siemensova 2717/4, Praha 5 - přímo u stanice metra B Stodůlky. Školení jsou pro naše klienty zdarma.

Přihlásit se na školení můžete prostřednictvím formuláře níže nebo kontaktováním zákaznického servisu na tel. +420 274 000 800 

Pokud si budete chtít při školení některé postupy vyzkoušet přímo se školitelem, doporučujeme vzít si s sebou svůj notebook. Připojení k internetu pro účastníky školení bude zajištěno. 

Závazně si rezervovat místo na školení můžete zde:

Arachné

30. 10. 2019, Praha
Žádná volná místa
Zdarma Zdarma
You must be logged in to submit this form. If you are logged in and still cannot post, make sure "Do not track" in your browser settings is disabled.