Produktové školení Bisnode Artemis & Kerberos

REZERVOVAT TERMÍN

Siemensova 2717/4, Prague 5

Zdarma

Naučte se pracovat s produkty Bisnode přímo od expertů

Přijďte objevit, jak plně využít potenciál, který naše aplikace, produkty a řešení nabízejí. Na školeních se vám budou věnovat naši experti - tvůrci, správci nebo jednotliví produktoví manažeři. Školení jsou tak i pro nás cenným místem pro získání zpětné vazby a požadavků, které naši uživatelé k produktům mají.

Obsah školení

Obsah školení

Školení je určeno pro nové i stávající klienty Bisnode. Naučíte se ovládat základní i pokročilé funkce Bisnode Artemis a Bisnode Kerberos. Mezi probíranými tématy bude mimo jiné:

  • podrobné prověření subjektů z České a Slovenské republiky 
  • analýza a monitoring změn u vašich obchodních partnerů
  • ukázka práce s jednotlivými nástroji
  • případové studie

Během školení bude prostor i pro vaše dotazy. Pokud budete chtít rozebrat konkrétní situaci, doporučujeme kontaktovat nás předem.

Po dobu školení můžete využít bezplatného přístupu do školené verze produktu a připojení k internetu.

Organizace

Organizace

Školení probíhají v centrále Bisnode - Siemensova 2717/4, Praha 5 - přímo u stanice metra B Stodůlky. Školení jsou pro naše klienty zdarma.

Přihlásit se na školení můžete prostřednictvím formuláře níže nebo kontaktováním zákaznického servisu na tel. +420 274 000 800 

Pokud si budete chtít při školení některé postupy vyzkoušet přímo se školitelem, doporučujeme vzít si s sebou svůj notebook. Připojení k internetu pro účastníky školení bude zajištěno. 

Závazně si rezervovat místo na školení můžete zde:

Artemis & Kerberos

13. 6. 2018, Praha
Zdarma Zdarma

Přihláška na produktové školení

se zpracováním osobních údajů